16.10.2012

Прокуратура зобов’язала виключити з членів виборчої комісії громадянина, судимого за наркотики

Прокуратура Оболонського району Києва зобов’язала Окружну виборчу комісію одномандатного виборчого округу №217 вирішити питання про виключення із членів дільничної виборчої комісії громадянина, котрий має непогашену судимість.

    Прокуратура Оболонського району Києва зобов’язала Окружну виборчу комісію одномандатного виборчого округу №217 вирішити питання про виключення із членів дільничної виборчої комісії громадянина, котрий має непогашену судимість за вчинення тяжких злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.
    Як з’ясувалося, до складу однієї з дільничних виборчих комісій від фракції Блоку «НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА» включено громадянина, котрого у грудні минулого року було засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 308, ч. 2 ст. 309 КК України. 
    За вироком суду його звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки, який закінчується у грудні 2013 року. 
    Згідно зі статтею 26 Закону України «Про вибори народних депутатів України» до складу окружної чи дільничної виборчої комісії не можуть входити громадяни, які або мають судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята у встановленому законом порядку.
    Довідково:
    Стаття 308 КК України – викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем.
    Стаття 309 КК України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.


Прес-служба прокуратури
Оболонського району міста Києва

кількість переглядів: 3196