29.05.2012

У парку Партизанської слави власники кафе знищили чверть гектара зеленої зони

Київським прокурором захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб ТОВ «Аманда» та ФОП Алієва Л.Г. огли, які самовільно зайняли 0,25 га регіонального-ландшафтного парку «Партизанська слава» та використовували його під розташування і експлуатацію кафе «Колиба» (ч. 2 ст. 197-1 КК України – самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво (ч. 1 ст. 364 КК України – зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права). Столичний парк «Партизанська слава» входить до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних об’єктів, що перебувають під особливою охороною... Відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва

Київським прокурором захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб ТОВ «Аманда» та ФОП Алієва Л.Г. огли, які самовільно зайняли 0,25 га регіонального-ландшафтного парку «Партизанська слава» та використовували його під розташування і експлуатацію кафе «Колиба» (ч. 2 ст. 197-1 КК України – самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво (ч. 1 ст. 364 КК України – зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права).
Столичний парк «Партизанська слава» входить до складу природно-заповідного фонду України, який охороняється як національне надбання і є складовою частиною світової системи природних об’єктів, що перебувають під особливою охороною.
На території парку підприємці самовільно збудували кафе з літнім майданчиком та асфальтованою автостоянкою.
Розмір шкоди за самовільно зайняту земельну ділянку, знищенням газону та зелених насаджень на території природно-заповідного фонду, становить майже 54 тис. грн.

Як повідомлялося, прокуратурою столиці проводяться перевірки
законності зайняття земельних ділянок, знесення зелених насаджень в столичних парках «Нивки», «Перемога» та «Партизанської слави».

Відділ зв’язків із засобами масової інформації
прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 77400