18.03.2015

Прокурор Києва Сергій Юлдашев: «Кримінальне провадження проти мене є особистою помстою Олексія Баганця»

    

Прокурор м. Києва Сергій Юлдашев заявив, що кримінальне переслідування проти нього пов'язане з його принциповою позицією, а також особистою помстою заступника Генпрокурора України Олексія Баганця, який «покриває» протиправні дії свого молодшого сина-прокурора. Про це він заявив сьогодні ввечері на брифінгу в прокуратурі м.Києва.

“Для мене сьогодні було відкриттям, що Головне слідче управління ГПУ зареєструвало проти мене кримінальне провадження. Як відомо, підставою для цього є звернення народного депутата В. Купрія ”, — заявив С.Юлдашев.

Він також звернув увагу журналістів, що відповідь народному депутату України підписав заступник Генерального прокурора України Олексій Баганець, “який має низку особистих до мене претензій, перш за все, за мою принципову позицію”.

«Ще восени нами було проведено перевірку, яка виявила, що Віталій Баганець (молодший син заступника Генпрокурора України Олексія Баганця), обіймаючи посаду начальника управління прокуратури Києва, причетний до «кришування» грального бізнесу. Є більше 20 рапортів від посадових осіб прокуратур районів, які підтверджують цей факт», - заявив Юлдашев.

За словами прокурора Києва, матеріли службового розслідування були скеровані ним до управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури для прийняття рішення. «Чому ці матеріали не були реалізовані у кримінальне провадження – питання до Генеральної прокуратури », - додав він.

С.Юлдашев також зазначив, що рішення про відкриття проти нього кримінального провадження було прийнято за відсутності в Україні Генпрокурора Віктора Шокіна.

А факти, які оприлюднив у своїй заяві депутат Купрій, прокурор назвав абсурдними і такими, що не підлягають жодній критиці. Однак С.Юлдашев не заперечив проти того, аби всі вони були перевірені відповідно до чинного законодавства.

“В будь-якому випадку, я не заперечую проти того, щоб моя причетність до цих фактів була перевірена слідчим шляхом. Але чи буде таке розслідуваня об’єктивним, якщо його буде проводити заступник Генпрокурора Олексій Баганець?”, — сказав він.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1654