18.07.2014

Прокурор міста Києва наполягає на звільненні прокурора Голосіївського району С. Морозюка

    

Колегія прокуратури міста Києва на сьогоднішньому засіданні одноголосно вирішила звільнити з посади прокурора Голосіївського району Сергія Морозюка. Таке рішення було ухвалено за результатами позапланової перевірки роботи прокуратури Голосіївського району.
Під час засідання колегії очільник прокуратури міста Києва Сергій Юлдашев наголосив, що проведення перевірки було викликано численними скаргами громадян та критичним публікаціями в ЗМІ стосовно діяльності районного прокурора.
«Терпець увірвався навіть у підлеглих пана Морозюка, які нещодавно звернулися до Генерального прокурора стосовно «нестерпної поведінки новопризначеного прокурора Голосіївського району, який ігнорує усі вимоги Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури», - процитував прокурор.
Все це, за словами Сергія Юлдашева, дало підстави для негайного втручання у ситуацію, що склалася.
«Якщо казати про результати перевірки, то вони повністю підтвердили мою стурбованість та засвідчили, що Морозюк не повною мірою усвідомлює, які обов’язки він повинен виконувати, як керівник прокуратури районної ланки сучасного зразку », - наголосив прокурор.
Враховуючи рішення колегії, Сергій Юлдашев підготував клопотання до Генерального прокурора стосовно звільнення прокурора Голосіївського району із займаної посади.
Наразі виконання обов’язків прокурора Голосіївського району покладено на його першого заступника Олега Федорчука.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 486