devtest За фактом побиття Сергія Олійника у Київському СІЗО розпочато кримінальні провадження - Новини та публікації - Прокуратура міста Києва
 
02.03.2016

За фактом побиття Сергія Олійника у Київському СІЗО розпочато кримінальні провадження

    

У зв’язку із  заявами підозрюваного Сергія Олійника про його побиття на території Київського слідчого ізолятору розпочато кримінальні провадження.
 
Так, слідчим управлінням прокуратури міста Києва до ЄРДР внесено відомості за фактом можливого неналежного виконання працівниками Київського слідчого ізолятора своїх службових обов’язків, через несумлінне ставлення до них, що призвело до спричинення тілесних ушкоджень Сергію Олійнику за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України.
 
На даний час за даним фактом проводиться перевірка.
 
Крім того, слідчим відділом Шевченківського управління поліції ГУНП в м. Києві за фактом спричинення С. Олійнику тілесних ушкоджень розслідується кримінальне провадження за ст. 125 КК України, процесуальне керівництво у якому здійснює Київська місцева прокуратура №10. З метою проведення повного та об’єктивного розслідування у зазначеному провадженні створено групу прокурорів на чолі із заступником керівника місцевої прокуратури.
 
Як відомо, С. Олійник, який підозрюється у вбивстві пасажира автомобіля БМВ 7 лютого, сьогодні під час розгляду апеляційної скарги на обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою заявив про його побиття у приміщенні Київського слідчого ізолятору. З його слів, тілесні ушкодження йому наніс один з арештантів безпосередньо перед етапуванням до Апеляційного суду м. Києва.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 701