devtest Прокуратура оскаржила запобіжний захід водію БМВ Р. Храпачевському - Новини та публікації - Прокуратура міста Києва
 
02.03.2016

Прокуратура оскаржила запобіжний захід водію БМВ Р. Храпачевському

    

Київська місцева прокуратура №1 подала апеляційну скаргу на рішення Голосіївського райсуду м. Києва, який обрав для водія БМВ Ростислава Храпачевського, підозрюваного у вчиненні опору працівнику правоохоронного органу, запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.
 
На думку прокурора, вказане рішення слідчого судді є необґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню оскільки не відповідає ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України. Зокрема, можливий вплив підозрюваного на свідків у даному кримінальному провадженні, які являються його друзями та перебували з ним в автомобілі під час вчинення кримінального правопорушення, а також можливість ухиляння підозрюваного від явки до органів досудового розслідування, що підтверджується матеріалами кримінального провадження.
 
З огляду на викладене прокуратура оскаржила дане судове рішення та в Апеляційному суді м. Києва наполягатиме на застосуванні щодо Р. Храпачевського запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 949