devtest Судитимуть шахраїв, які за 20 тис. доларів обіцяли працевлаштування на керівні посади в органи влади - Новини та публікації - Прокуратура міста Києва
 
01.02.2016

Судитимуть шахраїв, які за 20 тис. доларів обіцяли працевлаштування на керівні посади в органи влади

    

Прокуратурою міста Києва затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох аферистів, які за хабар обіцяли сприяння у призначенні на керівні посади в органи державної чи виконавчої влади.
 
Вказаний злочин було викрито та задокументовано працівниками столичної прокуратури спільно з ГУБКОЗ СБ України.
 
Встановлено, що зловмисники, поширюючи неправдиву інформацію про нібито наявність у них впливових зв’язків із найвищими посадовими особами держави, а також в одній з обласних держадміністрацій, підбурили громадянина передати їм 20 тис. доларів хабара за вирішення питання про його працевлаштування на посаду радника міністра АПК або голови ОДА.
 
Підозрюваних затримано одразу після одержання другої частини обумовленої суми у розмірі 10 тис. доларів США. За результатами проведених обшуків у них виявлено та вилучено частину раніше одержаних грошових коштів.
 
Зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190, ч.4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.
 
Наразі обвинувальний акт передано до Шевченківського райсуду столиці для розгляду по суті.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 573