devtest Оголошено вирок зловмиснику, який напав на вболівальників під час футбольного матчу - Новини та публікації - Прокуратура міста Києва
 
04.01.2016

Оголошено вирок зловмиснику, який напав на вболівальників під час футбольного матчу

    

Печерський райсуд м. Києва оголосив вирок 22-річному молодику, який вчинив бійку із вболівальниками під час проведення футбольного матчу між київським «Динамо» та лондонським «Челсі» 20 жовтня 2015 року.
 
Так, вироком суду затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором Київської місцевої прокуратури № 6 м. Києва та обвинуваченим, відповідно до якої останнього визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України та призначено покарання у виді обмеження волі строком на 2 роки з іспитовим строком 1 рік.
 
Досудове розслідування щодо інших осіб, які також брали участь у хуліганських діях, триває.
 
Нагадаємо, 20 жовтня 2015 на трибунах національного спортивного комплексу «Олімпійський» група агресивно налаштованих вболівальників напала на інших фанатів. Відео бійки, поширене у ЗМІ, спричинило значний суспільний резонанс та стало підставою для накладення суворих санкцій проти київського футбольного клубу.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1007