devtest За клопотанням місцевої прокуратури накладено арешт на 1,4 млн гривень та 109 тисяч доларів США, вилучених у конвертаційному центрі - Новини та публікації - Прокуратура міста Києва
 
02.01.2016

За клопотанням місцевої прокуратури накладено арешт на 1,4 млн гривень та 109 тисяч доларів США, вилучених у конвертаційному центрі

    

Шевченківський суд задовольнив клопотання прокурора Київської місцевої прокуратури № 10 міста Києва та арештував понад 1,4 млн гривень та 109 тисяч доларів США, вилучених у фігурантів кримінального провадження щодо незаконної діяльності конвертаційного центру.
 
Внаслідок проведення комплексу спільних слідчо-розшукових та оперативних заходів працівників прокуратури та фіскальної служби, припинено діяльність «конвертаційного центру», який діяв на території столиці протягом 2-го півріччя 2015 року.
 
Як з'ясувалося, до складу злочинної групи входило 6 осіб та було задіяно понад 20 фіктивних підприємств. За півроку такої діяльності зловмисникам вдалося незаконно проконвертувати понад 200 млн гривень. Збитки, завдані державі, сягають 35 млн гривень.
 
Загалом правоохоронцями було проведено 8 обшуків за адресами тіньових офісів, місць проживання фігурантів та 2 автотранспортних засобів, які використовувались учасниками «конвертаційного центру».
 
Кримінальне провадження, розпочате за ч. 3 ст. 212 КК України, перебуває у провадженні СУФР ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві. Процесуальне керівництво здійснює Київська місцева прокуратури №10.
 
Триває слідство.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 883