devtest Оголошено підозру скандальному судді Макарівського райсуду - Новини та публікації - Прокуратура міста Києва
 
05.03.2015

Оголошено підозру скандальному судді Макарівського райсуду

    

Генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав підозру судді Владиславу Оберемку у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 (Погроза щодо працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 129 (Погроза вбивством), а також ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Про це повідомив прокурор міста Києва Сергій Юлдашев.

"Як ви знаєте, суддю досить складно притягнути до відповідальності - треба пройти так зване «велике коло». Генеральний прокурор України вже звернувся до голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів з клопотанням про відсторонення судді Оберемка від посади. Одночасно Віктор Шокін направив подання до Верховного суду України про надання згоди на затримання цього судді. І вже голова Верховного суду має скерувати цей документ до Верховної Ради. І нарешті, депутати на пленарному засіданні голосують за відповідне рішення. Ось така складна процедура», - резюмував Юлдашев.

Нагадаємо, 1 березня співробітники ДАІ зупинили позашляховик "BMW Х-5", за кермом якого перебував суддя Владислав Оберемко, через порушення ним правил дорожнього руху. Під час оформлення протоколу суддя погрожував пістолетом інспектору ДАІ, а також журналісту, який знімав інцидент на камеру.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 649